O firmie

Jesteśmy producentem wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych, wraz z dedykowanymi do nich zamknięciami. Naszą siedzibą są Pożdżenice k. Zelowa – miasta w województwie łódzkim, w odległości 20 km od drogi ekspresowej S8 (węzeł Łask) i 80 km od przecięcia autostrady A1 z autostradą A2 (węzeł Łódź Północ).

Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą, niezwykle dbającą o powtarzalną jakość produkowanych wyrobów. Nasza elastyczność pozwala na terminową realizację zamówień zgodnych ze specyfikacją indywidualną każdego Klienta. W procesie produkcyjnym stosujemy granulaty i dodatki najwyższej jakości, produkowane przez uznanych międzynarodowych dostawców. Posiadamy szerokie grono stałych zadowolonych Klientów.

W naszym asortymencie znajdują się kanistry 6l, 5l, 4l, 2l, oraz butelki 0,5l i 1l, które także posiadają wymagane od przeznaczenia certyfikat UNY. Aktualnie pracujemy nad poszerzeniem oferty.

Mamy duży potencjał produkcyjny, na który składają się nowe, wysokowydajne, wyspecjalizowane maszyny do produkcji opakowań oraz ich zamknięć metodą rozdmuchu i wtrysku. Możemy produkować elementy zarówno bezbarwne, jak i w dowolnym, wybranym kolorze, także z paskiem wizyjnym.

Proponujemy wykonanie wyrobów według specyfikacji zaproponowanych przez Klienta, charakteryzujących się dowolnym kształtem oraz kolorem przy zapewnieniu najwyższej jakości.

Oferowane przez nas opakowania idealnie nadają się do konfekcjonowania:
• chemii motoryzacyjnej
• chemii budowlanej
• chemii gospodarczej
• chemii kosmetycznej
• chemii rolniczej

Dla nas każdy Klient jest bardzo ważny, a Ty jesteś najważniejszy!

Zapraszamy do współpracy !!!